Arrow Defense

Arrow Defense na Android 1.1

Chroń mury przed hordami wrogów!

Arrow Defense to wciągająca gra z gatunku "tower defense". Zadaniem gracza jest ochronić mury przed nadciągającymi zastępami przeciwników. Aby to zrobić, musi wykazać się refleksem oraz dozą strategii. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wysoka grywalność
  • Szybkie tempo i akcja
  • Ciekawe postacie i bronie
  • Dużo poziomów

Wady

  • Potrzeba trochę czasu, aby przyzwyczaić się do sterowania

Dobry
7

Arrow Defense to wciągająca gra z gatunku "tower defense". Zadaniem gracza jest ochronić mury przed nadciągającymi zastępami przeciwników. Aby to zrobić, musi wykazać się refleksem oraz dozą strategii.

Arrow Defense jest dumnym przedstawicielem swojego gatunku. Rozgrywka tej gry nieco jednak różni się od klasycznego ujęcia tematu. Twórcy Arrow Defense postawili przede wszystkim na akcję i tempo. Naszym zadaniem jest ochrona murów przed nieustannie nadciągającymi wrogami. Od naszego refleksu i ustawienia obrony zależeć będzie, czy nam się to uda, czy nie.

W grze do dyspozycji mamy całe spektrum różnego typu broni. Wprawdzie gra nazywa się Arrow Defense, ale bynajmniej zbrojownia nie ogranicza się tylko do kusz. W walce wykorzystać możemy armaty, czy działa zamrażające. W Arrow Defense znajdziemy 5 typów broni oraz specjalne przedmioty, które pomogą w powstrzymaniu przeciwników.

Grając w Arrow Defense musimy zmierzyć się z przeróżnymi stworami. Od najprostszych, ginących od jednego ciosu, po wyposażonych w dodatkowe umiejętności. Mamy więc wojowników z tarczami, magów blokujących naszą broń, a nawet wampiry czy zombie. Gra oferuje 60 poziomów pełnych akcji oraz tryb "Endless", w którym możemy ćwiczyć nasz refleks.

Sterowanie w Arrow Defense początkowo może sprawiać problemy. Aby móc strzelać, należy w jednym miejscu zgromadzić przynajmniej 3 sztuki tego samego typu broni. Można to zrobić przesuwając je po dostępnych polach ruchu. Dopiero wtedy można rozpocząć ostrzał. Czasami trudno jest jednak zgromadzić bronie w jednym miejscu, gdyż wciąż pojawiają się nowe i blokują nam ruch. Należy więc dobrze rozplanować ich położenie i szybko reagować. Chwila roztargnienia i wróg zacznie niszczyć nasze umocnienia. Z czasem można jednak wyćwiczyć refleks i rozgrywka nie sprawia już tak dużo problemów. Warto również pamiętać o strategii. Niektóre typy broni są lepsze do zwalczania konkretnych stworów. Jeżeli chodzi o grafikę, to Arrow Defense utrzymana jest w komiksowej stylistyce i klimacie fantasy.

Arrow Defense to świetna i wciągająca rozrywka. To dobra propozycja dla wszystkich fanów gatunku oraz dla graczy lubiących nieco akcji.

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na Android

Więcej
Arrow Defense

Download

Arrow Defense na Android 1.1

Opinie użytkowników o Arrow Defense